Archway Retreat With Easy City Access

  • 55 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Archway Retreat With Easy City Access Λονδίνο απέχει περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από το Μουσείο του Λονδίνου και περίπου 6 χλμ. από το Μουσείο Σέρλοκ Χολμς. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο.

Εκτός από παροχές μαγειρέματος όπως κουζίνα, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει τραπεζαρία.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 7 χλμ. από το Βρετανικό Μουσείο, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Στάδιο Emirates απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα 55 τ.μ. Ο σταθμός του μετρό Archway και ο σιδηροδρομικός σταθμός London Upper Holloway απέχουν 700 και 650 μέτρα αντίστοιχα από το διαμέρισμα Archway Retreat With Easy City Access.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Archway Retreat With Easy City Access Λονδίνο
Gorgeous Little Gem
Τιμή μόνο για κινητά

Gorgeous Little Gem

6.1
Ευχάριστο 44 σχόλια
1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 89 USD 80
ανά νύχτα
Charming First Floor Flat In Tufnell Park
Τιμή μόνο για κινητά

Charming First Floor Flat In Tufnell Park

9.3
Άριστο 3 σχόλια
1.2 χλμ. από το κατάλυμα
Central, Cozy And Stylish 2-Bed Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Central, Cozy And Stylish 2-Bed Apartment

7.8
Καλό 23 σχόλια
1.6 χλμ. από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Crouch Hill Train Station
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 10:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Archway Retreat With Easy City Access;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Archway Retreat With Easy City Access περιλαμβάνουν Μέριλμπον, Στάδιο Έμιρεϊτς καθώς και Πλατεία Πικαντίλι.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Archway Retreat With Easy City Access;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Archway Retreat With Easy City Access θα είναι 206£.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Archway Retreat With Easy City Access;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Archway Retreat With Easy City Access περιλαμβάνουν Aladdins και Trattoria Terra και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 55 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Crouch Hill Train Station
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Archway Retreat With Easy City Access Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο